перевантажувачі зерна

Перевантажувачі зерна

First of all, you need to determine such characteristics as the volume of the hopper, unloading capacity, unloading height, availability of a system for weighing and recording the shipped grain for maximum process automation бочки для внесення гною. Tires also play an important role; they should be of the agricultural type with high cross-country ability to work effectively in fields with different types of soil.

Система із трьох рівней вагового обліку з термопринтером забезпечує точний контроль за змінами маси вантажу та його місцем розташування в бункері на місцевості. Вона дозволяє оператору трактора надруковувати чек із важливими параметрами вантажу під час завантаження/розвантаження, а керівнику отримувати інформацію про останні 300 циклів зважування вантажу.

Під час жнив данний тракторний причіп застосовується, як бункер накопичувач. Він відвозить зерно від комбайна та перевантажує у вантажівки чи інші транспортні засоби. Використання ПБН-20 дає змогу скоротити транспортний парк, а також зменшити його простій та простій комбайна. Ефективність використання ПБН-20 збільшується при великих відстаннях між полем та током (елеватором). Ще однією перевагою перевантажувального напівпричепа над автомобілем є те, що трактор має більшу прохідність по вологому полю.

Бункери перевантажувачі зерна

Маючи продуктивність 3 тонни за хвилину бункер ПБН-30 швидко завантажить будь-який розкидач добрив. Для прикладу візьмемо 12 тонний розкидач МВУ-12 для його завантаження напівпричіп витратить не більше 6-7 хвилин, але це при умові що добрива добре сипучі і не злежані. Злежані, камянисті добрива данний напівпричіп перевантажувати не буде. Після застосуванні ПБН-30 на завантаженні міндобрив напівпричіп необхідно ретельно вичистити від рештків мінеральних добрив, щоб подовжити його срок експлуатації. Категорично забороняється зберігати в ньому мінеральні добрива, які при потраплянні вологи вступають в реакцію з металом і роз’їдають його.

Для точного зважування матеріалу, що транспортується, причіп може бути обладнаний опціональною системою зважування. Ця абсолютно нова система «Agro Hub» оснащена тензодатчиками у всіх трьох осях і в шаровій зчіпці. Це дозволяє знизити власну вагу перевантажувача порівняно із системами з подвійною рамою бункера. Завдяки опціональному управлінню ISOBUS зважування тепер можна документувати ще точніше, простіше та швидше.

Ціна зернових бункерів в Україні залежить від багатьох факторів. Вартість обладнання залежить від його марки, моделі, особливостей і кон’юнктури ринку. В Україні є кілька виробників бункерів перевантажувачів, які пропонують різні цінові поступки, одним з них є і наша компанія Egritech. Зазвичай ціна бункера для зерна коливається від кількох тисяч до десятків тисяч доларів. Якщо бажаєте купити перевантажувач зерна від нашої компанії або маєте якісь питання можете звернутись за контактними даними, вказаними на сайті.

Щоб забезпечити високий рівень використання машини, необхідно оптимізувати час транспортування з поля до краю поля і, відповідно, забезпечити короткий час перевантажування завдяки високій потужності перевантажувального шнека. Щоб зміцнити свої позиції на ринку в цьому сегменті продукції, компанія Annaburger Nutzfahrzeug GmbH додає до свого асортименту новий бункер- перевантажувач HTS 31.16 з сезону 2024 року.

Особлива важливість бункерних перевантажувачів стає очевидною під час збирання врожаю пізніх культур, коли підвищена вологість не дозволяє зерновозам проїхати полем. Завдяки шинам низького тиску бункер може вільно пересуватися по полю, не припиняючи збирання, незалежно від погодних умов і рівня вологості.

І це далеко не всі критерії, за якими може відрізнятись бункер перегрузчик зерна. Буквально мінімальна відмінність може повністю змінити підхід до ведення процесів сільського господарства. Тому, важливо орієнтуватись у відмінностях кожної моделі і чітко розуміти особливості того чи іншого накопичувача на ринку компанії Egritech.

автомобільні перевантажувачі зерна

Автомобільні перевантажувачі зерна

Документами, що підтверджують наявність і зміст договору морського перевезення вантажу, є рейсовий чартер (якщо договір передбачає умову надання для перевезення всього судна, його частини або окремих суднових приміщень) та коносамент.

Судно, яке перевозить зерно, повинно мати документ про дозвіл відповідно до Міжнародного зернового кодексу. При цьому обов’язковою умовою перевезення зернових є забезпечення судновласником чистого, сухого та готового до завантаження трюму та підтримки відповідного рівня температури та вологості зерна.

Вантажно-розвантажувальні роботи в українських морських портах здійснюють портові оператори та оператори терміналів. Їх діяльність регламентується окремими правилами надання послуг в морських портах України.

Єврокомісарка розповіла, що в Україні зараз зберігається близько 40 мільйонів тонн зерна, половину з яких необхідно експортувати до кінця липня. Вона навела приклад, що з румунської Констанци минулого тижня вийшов корабель з 70 тисячами тонн українського зерна. Аби доставити його до румунського порту, знадобилися 49 барж і потягів. “Якщо ми все порахуємо, то побачимо, що для перевезення 20 мільйонів тонн зерна потрібні вражаючі 10 тисяч барж і майже 300 великих кораблів. Тож завдання перед нами гігантське”, – зазначила Валеан.

Перевізник не несе відповідальності за падіж тварин і птиці під час транспортування через хворобу, неправильне розміщення, невідповідність температури повітря умовам перевезень окремих видів тварин і птиці.